حديث روز
امام علي (ع) مي فرمايد : هر کس از خود بدگويي و انتقاد کند? خود را اصلاح کرده و هر کس خودستايي نمايد? پس به تحقيق خويش را تباه نموده است.

چهارشنبه, ۵ آبان , ۱۴۰۰ 21 ربيع أول 1443 Wednesday, 27 October , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 63 تعداد نوشته های امروز : 0×

تفاهم نامه‌ای برای تامین مسکن بسیجیان معسر روستایی و شهری

26 دی 1399 - 0:41 تعداد نظرات : دیدگاه‌ها برای تفاهم نامه‌ای برای تامین مسکن بسیجیان معسر روستایی و شهری بسته هستند 564 ارسال توسط : عکس از : خبرگزاری صدا و سیما
پ
پ

به گزارش روابط عمومی موسسه مسکن و عمران اجتماعی و به نقل از خبرگزاری صدا و سیما مرکز گلستان؛ تفاهم نامه سه جانبه نوسازی، مقاوم سازی و تامین مسکن بسیجیان روستایی و شهری در قالب طرح شهید سلیمانی بین بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، سپاه نینوا استان گلستان و موسسه مسکن و عمران اجتماعی بسیج به امضاء رسید.
طبق این تفاهم نامه احداث واحد‌های مسکونی مورد توافق برای بسیجیان تحت پوشش در روستا‌ها و شهر‌های با جمعیت کمتر از ۲۵ هزار نفر، توانمندسازی و کمک به تامین مسکن از طریق پشتیبانی مالی، فنی، تسهیلاتی (قرض الحسنه)، تامین زمین و مصالح، کمک و هدایت‌های فنی از طریق طراحی، نظارت و سازماندهی گروه‌های اجرائی انجام خواهد شد.

خانوار‌های دارای واحد‌های مسکونی کم دوام، فرسوده و غیر مقاوم در معرض خطر وخانوار‌های فاقد مسکن و دارای زمین در شهر و روستا، جامعه هدف این طرح هستند.

ثبت ديدگاه

دیدگاهها بسته است.

شـماره تمـاس 88804720 -021 88804730 -021
پسـت الـکترونیـکی info@taminmasakn.ir
آدرس پسـتی تهران، خيابان وليعصر (عج)، خيابان دمشق، خيابان برادران شهيد مظفر پلاک 106