حديث روز
امام علي (ع) مي فرمايد : هر کس از خود بدگويي و انتقاد کند? خود را اصلاح کرده و هر کس خودستايي نمايد? پس به تحقيق خويش را تباه نموده است.

پنج شنبه, ۶ آبان , ۱۴۰۰ 22 ربيع أول 1443 Thursday, 28 October , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 63 تعداد نوشته های امروز : 0×
۱۷۱۱ مترمکعب بتن‌ریزی در طول ۱۲ ساعت
شناسه : 880
بازدید 4348
25
اجرای فونداسیون پروژه 80 واحدی صدرای شیراز مجموع بتن مورد استفاده در فونداسیون این مجتمع 80 واحدی 1711 متر مکعب بوده و در طول مدت 12 ساعت اجرا شده است که در نوع خود برای موسسه مسکن و عمران اجتماعی یک رکورد مناسبی می‌باشد.
ارسال توسط : نویسنده : مدیر پرتال منبع : روابط عمومی
پ
پ

به گزارش روابط عمومی موسسه مسکن و عمران اجتماعی بسیج، عملیات بتن ریزی فونداسیون بلوک ۸۰ واحدی پروژه صدرای شیراز در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ به انجام رسیده است. مهندس حکیم الهی، معاون طراحی و مهندسی موسسه مسکن و عمران اجتماعی بسیج در تشریح اقدامات انجام شده در این پروژه گفت: پروژه ۴۴۰ واحدی صدرای شیراز که توسط این موسسه برای جامعه هدف خود که بسیجیان استان فارس می‌باشند در حال ساخت است. این مجتمع مسکونی در زمینی به مساحت ۲٫۵ هکتار و در قالب ۷ بلوک شامل ۳ بلوک ۴۰ واحدی و ۴ بلوک ۸۰ واحدی می‌باشد که سه بلوک ۴۰ واحدی ساخته و تحویل جامعه هدف شده است و مجوزات لازم برای ۴ بلوک ۸۰ واحدی گرفته شده و اولین بلوک ۸۰ واحدی این مجموعه در حال ساخت می‌باشد. وی ضمن ابراز امیدواری جهت تکمیل این بلوک تا بهار سال ۱۴۰۲ افزود، مجموع زیر بنای ساخته شده در این زمین ۶۵۰۰۰ متر مربع خواهد بود که نزدیک به ۱۵۰۰۰ متر مربع آن تا بحال ساخته شده است و بتن ریزی فنداسیون اولین بلوک ۸۰ واحدی در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ به انجام رسیده است. مجموع بتن مورد استفاده در فونداسیون این بلوک، ۱۷۱۱ متر مکعب بوده و در طول مدت ۱۲ ساعت اجرا شده است که در نوع خود برای موسسه مسکن و عمران اجتماعی یک رکورد مناسبی می‌باشد.

ثبت ديدگاه

  • ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط تيم مديريت در وب منتشر خواهد شد.
  • پيام هايي که حاوي تهمت يا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پيام هايي که به غير از زبان فارسي يا غير مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.