حديث روز
امام علي (ع) مي فرمايد : هر کس از خود بدگويي و انتقاد کند? خود را اصلاح کرده و هر کس خودستايي نمايد? پس به تحقيق خويش را تباه نموده است.

افزونه جلالی را نصب کنید. 16 جماد أول 1445 Tuesday, 28 November , 2023 ساعت ×
پیگیری و بازدید پروژه های موسسه در استان گیلان
02 مارس 2021 - 8:35
شناسه : 848
20
نشست معاونت طراحی و مهندسی موسسه با معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گیلان یکی از ماموریت های اصلی موسسه مسکن و عمران اجتماعی حضور در بافت فرسوده و حاشیه شهرها جهت بازسازی و نوسازی و نهایتا ارتقاء سطح کمی و کیفی سکونتگاه هاست.
ارسال توسط : نویسنده : مدیر پرتال منبع : روابط عمومی
پ
پ
اسفند ماه 1399

یکی از ماموریت های اصلی موسسه مسکن و عمران اجتماعی حضور در بافت فرسوده و حاشیه شهرها جهت بازسازی و نوسازی و نهایتا ارتقاء سطح کمی و کیفی سکونتگاه هاست.

در این راستا شعبه موسسه در استان گیلان به عنوان پیشرو ، اولین استان کشور است که پروژه های مشارکتی در بافت فرسوده را در سه شهر آستانه اشرفیه، فومن و آستارا آغاز نموده است.

به منظور تسریع و تسهیل در روند اجرای کار معاونت طراحی و مهندسی جلساتی مورخ 5 و 6 اسفند ماه با مسئولین استان برگزار نمود که اهم آن به شرح زیر است:

1- 5/12/99 ساعت 11:40 جلسه با معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گیلان و رئیس کمیسیون ماده 5  آقای اکبری مقدم :

پس از معرفی و ارائه توضیحات در خصوص اهداف و برنامه های موسسه و فعالیت های آن در استان گیلان، ایشان در خصوص تحقق برنامه های اجرائی موسسه قول مساعدت دادند.

2-  5/12/99 ساعت 12:20 جلسه با معاون شهرسازی اداره کل راه و شهرسازی استان گیلان و دبیر کمیسیون ماده 5  آقای علیزاده:

پس از معرفی و ارائه توضیحات در خصوص اهداف و برنامه های موسسه، ایشان نیز قول مساعدت در خصوص حمایت از طرح ها و برنامه های موسسه و بنیاد تعاون بسیج دادند.

3- 6/12/99 ساعت 21:00 جلسه با شهردار و شورای شهر فومن:

طی آن با معرفی موسسه مسکن وعمران بسیج و توانمندی های آن، اعلام آمادگی جهت همکاری در پروژه های آن شهر صورت پذیرفت و ایشان نیز از مشارکت در موضوعات اجرائی موسسه استقبال نمودند.

در ادامه جهت هم­افزایی و تسریع در امور اجرائی جلساتی با شرکت فراساز (مشاور طراحی پروژه های فومن) و همچنین مالکین برخی از پروژه ها که درخواست مشارکت در ساخت با موسسه را دارند، برگزار گردید.

ثبت ديدگاه

  • ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط تيم مديريت در وب منتشر خواهد شد.
  • پيام هايي که حاوي تهمت يا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پيام هايي که به غير از زبان فارسي يا غير مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.