حديث روز
امام علي (ع) مي فرمايد : هر کس از خود بدگويي و انتقاد کند? خود را اصلاح کرده و هر کس خودستايي نمايد? پس به تحقيق خويش را تباه نموده است.

چهارشنبه, ۵ آبان , ۱۴۰۰ 21 ربيع أول 1443 Wednesday, 27 October , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 63 تعداد نوشته های امروز : 0×
پیگیری و بازدید پروژه های موسسه در استان گیلان
شناسه : 848
بازدید 600
14
نشست معاونت طراحی و مهندسی موسسه با معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گیلان یکی از ماموریت های اصلی موسسه مسکن و عمران اجتماعی حضور در بافت فرسوده و حاشیه شهرها جهت بازسازی و نوسازی و نهایتا ارتقاء سطح کمی و کیفی سکونتگاه هاست.
ارسال توسط : نویسنده : مدیر پرتال منبع : روابط عمومی
پ
پ
اسفند ماه ۱۳۹۹

یکی از ماموریت های اصلی موسسه مسکن و عمران اجتماعی حضور در بافت فرسوده و حاشیه شهرها جهت بازسازی و نوسازی و نهایتا ارتقاء سطح کمی و کیفی سکونتگاه هاست.

در این راستا شعبه موسسه در استان گیلان به عنوان پیشرو ، اولین استان کشور است که پروژه های مشارکتی در بافت فرسوده را در سه شهر آستانه اشرفیه، فومن و آستارا آغاز نموده است.

به منظور تسریع و تسهیل در روند اجرای کار معاونت طراحی و مهندسی جلساتی مورخ ۵ و ۶ اسفند ماه با مسئولین استان برگزار نمود که اهم آن به شرح زیر است:

۱- ۵/۱۲/۹۹ ساعت ۱۱:۴۰ جلسه با معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گیلان و رئیس کمیسیون ماده ۵  آقای اکبری مقدم :

پس از معرفی و ارائه توضیحات در خصوص اهداف و برنامه های موسسه و فعالیت های آن در استان گیلان، ایشان در خصوص تحقق برنامه های اجرائی موسسه قول مساعدت دادند.

۲-  5/12/99 ساعت ۱۲:۲۰ جلسه با معاون شهرسازی اداره کل راه و شهرسازی استان گیلان و دبیر کمیسیون ماده ۵  آقای علیزاده:

پس از معرفی و ارائه توضیحات در خصوص اهداف و برنامه های موسسه، ایشان نیز قول مساعدت در خصوص حمایت از طرح ها و برنامه های موسسه و بنیاد تعاون بسیج دادند.

۳- ۶/۱۲/۹۹ ساعت ۲۱:۰۰ جلسه با شهردار و شورای شهر فومن:

طی آن با معرفی موسسه مسکن وعمران بسیج و توانمندی های آن، اعلام آمادگی جهت همکاری در پروژه های آن شهر صورت پذیرفت و ایشان نیز از مشارکت در موضوعات اجرائی موسسه استقبال نمودند.

در ادامه جهت هم­افزایی و تسریع در امور اجرائی جلساتی با شرکت فراساز (مشاور طراحی پروژه های فومن) و همچنین مالکین برخی از پروژه ها که درخواست مشارکت در ساخت با موسسه را دارند، برگزار گردید.

ثبت ديدگاه

  • ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط تيم مديريت در وب منتشر خواهد شد.
  • پيام هايي که حاوي تهمت يا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پيام هايي که به غير از زبان فارسي يا غير مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.