حديث روز
امام علي (ع) مي فرمايد : هر کس از خود بدگويي و انتقاد کند? خود را اصلاح کرده و هر کس خودستايي نمايد? پس به تحقيق خويش را تباه نموده است.

افزونه جلالی را نصب کنید. 15 رجب 1444 Sunday, 5 February , 2023 ساعت ×
دومین جلسه رسمی ستاد مسکن معسرین استان گیلان
01 فوریه 2021 - 8:51
شناسه : 808
24
با حضور معاون هماهنگ کننده سپاه گیلان برگزار شد به گزارش روابط عمومی موسسه مسکن و عمران اجتماعی صبح روز دوشنبه مورخ 13/11/1399 با حضور معاون هماهنگ کننده سپاه گیلان، قائم مقام موسسه مسکن و عمران اجتماعی و معاومنت های بازرسی و طرح و برنامه دومین جلسه رسمی ستاد مسکن معسرین استان گیلان برگزار شد.
ارسال توسط : نویسنده : مدیر پورتال منبع : روابط عمومی موسسه
پ
پ

در ابتدای این جلسه جناب آقای مهندس مصطفی پور به شرح پیشینه‌ی موسسه در سال‌های گذشته پرداخته و سپس به تحولات چشمگیر در ۲ سال اخیر اشاره کردند و بر این اساس به تبیین نقش و جایگاه موسسه مسکن و عمران اجتماعی و همچنین چگونگی شکل گیری طرح سردار شهید سلیمانی در زمینه تامین مسکن بسیجیان رزمنده معسر پرداختند. در ادامه معاون هماهنگ کننده سپاه استان و نیز چند تن از اعضا‌ی ستاد مواردی را طرح و سوالاتی را مطرح نمودند که قائم مقام موسسه به تشریح آن پرداختند.

در پایان این جلسه تصمیمات به شرخ زیر اتخاذ گردید:

  1. مقرر گردید معاونت سرمایه انسانی پس از راستی آزمایی و پالایش ۶۱ نفر رزمنده معسر معرفی شده به ستاد، در فاز اول، در هر شهر جهت خانه دار شدن یک رزمنده اقدام گردد.
  2. مقرر گردید بدلیل شرایط خاص یکی از این رزمندگان عزیز واقع در شهر سیاهکل در هفته آتی اقدام عاجل صورت گیرد.
  3. مقرر شد برابر دستورالعمل ها و توافقات انجام شده در مرکز، فی مابین ستاد مسکن معسرین و سایر دستگاه های مرتبط با طرح، از کلیه متعاملین در استان دعوت بعمل آمده تا شرح وظایف هریک به ایشان ابلاغ گردد.
  4. همچنین کلیه منابع مالی، انسانی، مصالح و … تبیین شد تا بر این اساس برنامه ریزی ها صورت پذیرد.

ثبت ديدگاه

  • ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط تيم مديريت در وب منتشر خواهد شد.
  • پيام هايي که حاوي تهمت يا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پيام هايي که به غير از زبان فارسي يا غير مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.