حديث روز
امام علي (ع) مي فرمايد : هر کس از خود بدگويي و انتقاد کند? خود را اصلاح کرده و هر کس خودستايي نمايد? پس به تحقيق خويش را تباه نموده است.

افزونه جلالی را نصب کنید. 15 رجب 1444 Sunday, 5 February , 2023 ساعت ×
مدیر موسسه مسکن و عمران اجتماعی بسیج استان ایلام منصوب شد
30 دسامبر 2020 - 8:55
شناسه : 661
26
با حضور فرمانده سپاه امیرالمؤمنین (ع) و مدیر عامل موسسه مسکن و عمران اجتماعی بسیج مهندس محسن جهانپور سابقه یک دهه حضور در سازمان بسیج سازندگی استان را در کارنامه خود دارد و در حال حاضر مسئول قرارگاه جهاد سازندگی و محرمیت زدایی سپاه استان است؛ همچنین ایشان مهندس عمران و دارای پروانه اشتغال به کار از نظام مهندسی با بیش از ۱۵ سال سابقه عمران و اجرایی می‌باشد.
ارسال توسط : نویسنده : مدیر پورتال منبع : روابط عمومی موسسه
پ
پ

به گزارش روابط عمومی موسسه مسکن و عمران اجتماعی بسیج، جلسه معارفه مدیر این موسسه در استان ایلام با حضور سرتیپ۲ پاسدار جمال شاکرمی، فرمانده سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان ایلام، مهندس مجتبی حبیب‌زاده، مدیر عامل موسسه، سرهنگ پاسدار کرم‌رضا نصراللهی، معاون هماهنگ کننده سپاه استان ایلام، معاونین موسسه مسکن آقایان دکتر علی حسنی و دکتر مصطفی حسن‌زاده و سایر مسئولین سپاه استان ایلام برگزار شد.

سردار شاکرمی در این جلسه ضمن خوشامدگویی به مدیران موسسه، آغاز به کار فعالیت موسسه در استان را طلیعه همکاری‌های موسسه با سایر اقشار بسیج، سپاه و گروه‌های جهادی دانست و بیان کردند ان‌شاالله با استفاده از توان موسسه و هم‌افزایی سایر اقشار سپاه در استان بتوانیم پروژه‌های ارزشمندی را در جهت عمران اجتماعی و رفع محرومیت‌های استان به ثمر نشانیم.

مدیرعامل موسسه مسکن و عمران اجتماعی بسیج نیز در این جلسه ضمن تشریح فعالیت‌های موسسه ابراز امیدواری نمود ان‌شاالله حضور موسسه در استان ایلام منشا برکات و خدمات کارا و اثرگذار در رفع محرومیت از استان ایلام (که حق بزرگی بر انقلاب و امنیت منطقه دارد) باشد.

مهندس حبیب‌زاده افزود: موسسه مسکن و عمران اجتماعی بسیج به عنوان دبیری ستاد مسکن معسرین بسیج، در حال برنامه‌ریزی و اقدام جهت حضور گسترده در عرصه کمک به خانه‌دار شدن معسرین است و ان‌شاالله با مدیریت و حمایت‌های فرماندهی محترم سپاه استان بتوانیم در استان ایلام نیز گام‌های خوبی در جهت کمک به معسرین برداریم.

در ادامه جلسه مهندس محسن جهانپور به عنوان مدیر موسسه مسکن و عمران اجتماعی بسیج در استان ایلام معرفی شدند.

مهندس محسن جهانپور سابقه یک دهه حضور در سازمان بسیج سازندگی استان را در کارنامه خود دارد و در حال حاضر مسئول قرارگاه جهاد سازندگی و محرمیت زدایی سپاه استان است؛ همچنین ایشان مهندس عمران و دارای پروانه اشتغال به کار از نظام مهندسی با بیش از ۱۵ سال سابقه عمران و اجرایی می‌باشد.

لازم به ذکر است در این جلسه طبق دستور سردار شاکرمی، آقایان سرهنگ پاسدار مهندس مالک سلیمانی، مسئول مهندسی و پدافند غیرعامل سپاه استان ایلام و مهندس مهدی یوسفی مسئول جهاد خانه‌سازی بنیاد تعاون سپاه، به عضویت افتخاری موسسه مسکن و عمران اجتماعی بسیج در استان ایلام درآمدند و مقرر شد جلسات هم اندیشی به صورت ماهانه جهت تقویت موسسه در استان برگزار نمایند.

در پایان جلسه نیز حکم مسئولیت مهندس جهانپور تقدیم ایشان گردید.

ثبت ديدگاه

دیدگاهها بسته است.