حديث روز
امام علي (ع) مي فرمايد : هر کس از خود بدگويي و انتقاد کند? خود را اصلاح کرده و هر کس خودستايي نمايد? پس به تحقيق خويش را تباه نموده است.

افزونه جلالی را نصب کنید. 19 رجب 1444 Thursday, 9 February , 2023 ساعت ×
سردار سلیمانی آرمان امام را در سوریه محقق کرد
03 ژانویه 2021 - 8:52
شناسه : 660
33
عبدالله گنجی، مدیر مسئول روزنامه جوان: مراسم بزرگداشت سالگرد سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و همرزمان شهیدش همزمان با ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها با سخنرانی عبدالله گنجی، مدیرمسئول روزنامه جوان در موسسه مسکن و عمران اجتماعی بسیج برگزار شد.
ارسال توسط : نویسنده : مدیر پورتال منبع : روابط عمومی موسسه
پ
پ

به  گزارش روابط عمومی موسسه مسکن و عمران اجتماعی بسیج، در این مراسم که با حضور مدیرعامل و کارکنان دفتر مرکزی برگزار شد، عبدالله گنجی مدیرمسئول روزنامه جوان در سخنانی ضمن برشمردن برخی از صفات و ویژگی های آن شهید عزیز، یادش را گرامی داشت.

گنجی با اشاره به «نظریه بحران» و راهبرد صدساله کشورهای استعمارگر در خصوص جهان اسلام، که این منطقه همیشه باید بحران داشته باشد، گفت: چهار راهبرد آمریکایی ها در منطقه جهت کم کمک کردن قدرت کشورهای جهان اسلام در پیش گرفته بودند؛ ملت سازی، دولت سازی، تسلط به منابع نفت و گاز منطقه و بالابردن ظریب امنیت صهیونیست ها و حفظ آن، حاج قاسم بر این راهبردها اشراف داشت، هوشمند بود و می دانست اینها می خواهند چه کاری انجام دهند؛ محیط بحران را در بحران نگه دارند، نفوذ ایران را کاهش دهند، امنیت صیونیستها را تظمین کنند و قدرت جهان اسلام را بکاهند.

مدیرمسئول روزنامه جوان، عوامل قدرت را وسعت، ثروت و جمعیت بیان کرد و با اشاره به اینکه برای ملت سازی طرح خاورمیانه جدید را مطرح شد که در تلاش بود با توجه به قومیت ها کشورها را تجزیه کنند و ملت سازی انجام دهند و سپس دولت های ضعیف تشکیل شود گفت: با حضور حاج قاسم در عراق، سوریه، لبنان و دیگر کشورها منطقه این دو راهبرد صورت نگرفت؛ اما تسلط بر منابع نفت و گاز را دارند؛ وی افزود در خصوص امنیت صهیونیستی نیز با حضور حاج قاسم، ورق برگشت و با تشکیل حزب الله، طرح از نیل تا فرات تبدیل شد به دیوار حائل و دیوار آهنی جهت حفاظت صهیونیست ها.

گنجی در ادامه گفت: سردار سلیمانی، آرمان امام را در سوریه محقق کرد و بسیج جهانی اسلام را تشکیل داد، نیروهای چند ملیتی توسط حاج قاسم تشکیل شد و تکثیر شد باتوجه به تجربه دفاع مقدس، داعش که برای پیشبرد این راهبردها تشکیل شد نابود شد و نیروهای چند ملیتی را نگه داشته شد و جبهه سوم تشکیل شد و در منطقه ماندگار شد.

در بخش دوم این مراسم توسط مداح اهل بیت، عزاداری و ذکرمصیبت انجام شد.

ثبت ديدگاه

دیدگاهها بسته است.