حديث روز
امام علي (ع) مي فرمايد : هر کس از خود بدگويي و انتقاد کند? خود را اصلاح کرده و هر کس خودستايي نمايد? پس به تحقيق خويش را تباه نموده است.

افزونه جلالی را نصب کنید. 10 رجب 1444 Tuesday, 31 January , 2023 ساعت ×
تفاهم نامه‌ای برای تامین مسکن بسیجیان روستایی و شهری
10 ژانویه 2021 - 8:45
شناسه : 657
25
در قالب طرح شهید سلیمانی امروز توافق سه جانبه‌ای برای خانه دار شدن خانوار‌های دارای واحد‌ مسکونی کم دوام، فرسوده و غیر مقاوم در معرض خطر و خانوار‌های فاقد مسکن و دارای زمین در شهر و روستا، منعقد شد.
ارسال توسط : نویسنده : مدیر پورتال منبع : خبرگزاری صدا و سیما
پ
پ
به گزارش روابط عمومی موسسه مسکن و عمران اجتماعی و به نقل از خبرگزاری صدا و سیما مرکز گلستان؛ تفاهم نامه سه جانبه نوسازی، مقاوم سازی و تامین مسکن بسیجیان روستایی و شهری در قالب طرح شهید سلیمانی بین بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، سپاه نینوا استان گلستان و موسسه مسکن و عمران اجتماعی بسیج به امضاء رسید.

طبق این تفاهم نامه احداث واحد‌های مسکونی مورد توافق برای بسیجیان تحت پوشش در روستا‌ها و شهر‌های با جمعیت کمتر از ۲۵ هزار نفر، توانمندسازی و کمک به تامین مسکن از طریق پشتیبانی مالی، فنی، تسهیلاتی (قرض الحسنه)، تامین زمین و مصالح، کمک و هدایت‌های فنی از طریق طراحی، نظارت و سازماندهی گروه‌های اجرائی انجام خواهد شد.

خانوار‌های دارای واحد‌های مسکونی کم دوام، فرسوده و غیر مقاوم در معرض خطر وخانوار‌های فاقد مسکن و دارای زمین در شهر و روستا، جامعه هدف این طرح هستند.

ثبت ديدگاه

دیدگاهها بسته است.