حديث روز
امام علي (ع) مي فرمايد : هر کس از خود بدگويي و انتقاد کند? خود را اصلاح کرده و هر کس خودستايي نمايد? پس به تحقيق خويش را تباه نموده است.

افزونه جلالی را نصب کنید. 16 جماد أول 1445 Tuesday, 28 November , 2023 ساعت ×
خدمات‌رسانی نیروهای موسسه مسکن اجتماعی بسیج به سیل‌زدگان زهکلوت
04 آوریل 2020 - 8:15
شناسه : 649
28
خبرگزاری فارس پیرو اعلام حضور فعال نیروهای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و شروع امداد و کمک‌رسانی به سازمان بسیج مستضعفین، موسسه مسکن و عمران اجتماعی بسیج برابر درخواست سپاه استان کرمان اقدام به ارسال ماشین‌آلات و تجهیزات راهسازی و مهندسی و کارشناسی خود به منطقه کرد.
ارسال توسط : نویسنده : مدیر پورتال منبع : فارس
پ
پ

به گزارش روابط عمومی موسسه مسکن اجتماعی بسیج به نقل از خبرگزاری فارس، پس از بارندگی‌های فروردین ماه امسال و جاری شدن سیل در مناطق جنوبی استان کرمان، پیرو اعلام حضور فعال نیروهای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و شروع امداد و کمک‌رسانی به سازمان بسیج مستضعفین، موسسه مسکن و عمران اجتماعی بسیج برابر درخواست سپاه استان کرمان اقدام به ارسال ماشین‌آلات و تجهیزات راهسازی و مهندسی و کارشناسی خود به منطقه کرد.

شرایط خاص فاصله گذاری اجتماعی در این ایام و کند شدن حمل و نقل بین جاده‌ای کار را برای رسیدن به مناطق و اعزام رانندگان ماشین‌آلات با سختی‌های مواجه کرده که با عزم جهانی و روحیه بسیجی نیروهای موسسه مسکن و عمران اجتماعی بسیج این مشکل مرتفع شد و هم‌اکنون به صورت شبانه‌روزی ماشین‌آلات موسسه در منطقه زهکلوت در حال خدمت رسانی به مردم مناطق آسیب‌دیده جنوب کرمان هستند.

از اقداماتی که با فوریت انجام پذیرفته است اجرای عملیات بازسازی و اصلاح سیل‌بند دیواره رودخانه غربی روستای چاه‌علم، ترمیم جاده روستای تکل‌حسن و شروع بازسازی جاده دسترسی روستای قاسم‌آباد را می توان نام برد.

لازم به ذکر است نیروهای بسیجی موسسه همچنان در هفته‌های آتی در منطقه به جهت کمک به مردم خونگرم کرمان حضور خواهند داشت.

ثبت ديدگاه

دیدگاهها بسته است.